HELAL DÜNYAM MARKETLERİ ADANA


Yeşilyurt Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı Gözelce Apt. No:244 A (Mavi Bulvar Kavşağı) 01000 MERKEZ / ADANA Merkez / Adana
Cep Onaylı
Ücretsiz
Vitrin
Bugün 1 , Ocak ayında 48 ve toplamda 417 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

HELAL DÜNYAM MARKETLERİ ADANA

Yeşilyurt Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı Gözelce Apt. No:244 A (Mavi Bulvar Kavşağı) 01000 MERKEZ / ADANA

Helâl Dünya Marketleri (HDM) Dünyada ve Türkiye'de bir ilk olarak, Kuran-ı Kerim'de Rabbimizin emrettiği gibi "helâlen ve tayyiben" olandan tüketiniz emrine uygun, GİMDES tarafından sertifikalanmış üretilen ürünlerin satıldığı bir ümmet projesidir.

Halal Dünya Marketleri Türkiye'mizde 40'ın üzerinde şube ile hizmet vermektedir. Yerelde ulaşamadığımız kardeşlerimize de internet şubemiz ile ulaşmayı hedeflediğimiz internet marketimiz de www.helaldunyam.com adresinden hizmet vermektedir. Şirketimiz sadece GİMDES'in sertifikalandırdığı helal ürünleri satışa sunmaktadır.

Bu Firmanın telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon ve firma rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan bu firmanın numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Bu Firmanın bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı Firmamız Sorumlu Değildir.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00 - 23:30
Cumartesi08:00 - 23:30
Pazar08:00 - 23:30

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *