Teknik Sms


Bahçe Mah. Soğuksu Cad. Kısmet Apt. Altı No : 53/B, 33010 Akdeniz/Mersin Akdeniz / Mersin
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Bugün 1 , Ocak ayında 14 ve toplamda 347 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Teknik Sms

Bahçe Mah. Soğuksu Cad. Kısmet Apt. Altı No : 53/B, 33010 Akdeniz/Mersin

Hakkımızda

Teknik SMS kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için kolay kullanılabilen, hızlı çalışan ve modern bir arayüz ile tasarlanmış, yüksek performanslı, güvenli ve kaliteli toplu mesajlaşma hizmeti sunan, bulut tabanlı bir iletişim platformudur. Sunduğu bütün ürün ve hizmetler, yazılım ve telekomünikasyon alanındaki geniş tecrübesiyle ileti gönderimi konusunda geniş ürün yelpazesi ve yenilikçi yapımızla faaliyet göstermekteyiz.

Toplu Sms Platformu

Teknik SMS, Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK)'dan işletmeci lisansına sahip Bir Telekomünikasyon Hiz. Tic. Ltd. Şti. adına hizmet vermeye yetkilidir.

Günümüzde şirketlerin etkin bir şekilde tanıtım yapması gerekmektedir. Bir çok müşteri verisi farklı farklı mecralarda yer almakta, bunların tek bir merkezden yönetilmesi firmaların daha etkili kampanyalar yapmasını, kampanyalarını kitlelere değil bireylere göre özelleştirebilmesini ve müşterilerinin isteklerini daha doğru analiz etmesini sağlayacaktır. Platformumuzu kullanan firmaların müşterileri ile kurduğu iletişim bağını anlamak, analiz etmek ve müşteri ilişkilerinde kaliteli hizmetler sunmasına yardımcı olmak için çalışıyoruz.

Teknik Altyapı

Yurt içinde tüm operatörlerle ve önde gelen yurt dışı operatörleriyle bağlantı çalışmaları yapmış, bu çerçevede teknik bağlantılarını yedekli olarak kurmuş, karşılıklı doğrudan SES ve SMS hizmetleri için altyapısını kurmuştur.

Çalışan Profili; 28 yaş ortalamasıyla genç, dinamik ve ekip ruhunun önemine inanan işbirliği ve iletişime açık büyük bir aileyiz. Sürekli gelişim ilkesini benimsemiş, donanımlı ve pozitif enerjisiyle çalışan ekibimiz %70 Uzman teknik personelden; %30 İdari ve destek hizmet personelinden oluşmaktadır.!

Bu Firmanın telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon ve firma rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan bu firmanın numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Bu Firmanın bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı Firmamız Sorumlu Değildir.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi00:00 - 23:59
Cumartesi00:00 - 23:59
Pazar00:00 - 23:59

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *