Tiny House


Ümraniye / İstanbul
Ücretsiz
Bugün 1 , Kasım ayında 20 ve toplamda 245 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Tiny House

Kullanışlı yönleriyle öne çıkan tiny house evler, son dönemlerde şık ve dikkat çekici tasarım modelleriyle oldukça fazla tercih ediliyor. Modern mimari anlayışından izler taşıyan tasarım tiny house evler, kusursuz görünüme sahip yeni bir yaşam alanına uygun fiyat seçeneği ile sahip olma fırsatı sunuyor. Yenilikçi çizgide tasarladığımız tiny house konutlarımız; lüks tasarım tiny house evler, standart tasarım tiny house evler ve ekonomik tasarım tiny house evler olmak üzere üç farklı kategoriye sahip. Tiny house ev denildiğinde aklınıza gelen tasarım anlayışını değiştirecek görünümleri ile ev modellerimiz, konforlu ve gösterişli bir yaşam alanının kapılarını aralıyor. Kullanışlılığı ve konforu ön plana çıkaran iç mekan planlamalarının yanı sıra modern ve şıklığı ile dikkat çeken dış cephe tasarımları da kusursuz bir görünüm sergiliyor. Lüks tasarım tiny house evler, hem tek katlı hem çift katlı iç mekan planlamaları ile iki farklı seçenek sunuyor. İhtiyacınıza ve beğeninize uygun seçim yapabileceğiniz farklı metrekare ve planlamaya sahip ev modellerimizde öne çıkan özellikler lüks, konfor ve kullanışlılık oluyor.

Modern ve yenilikçi detaylarla tasarlanan lüks tiny house evler, hem görünümleri hem de sahip oldukları özellikler ile eksiksiz ve kusursuz bir yaşam alanı oluşturuyor. Ahşap desen uygulaması ile şıklaştırılan dış cephe tasarımları, gün ışığını kusursuzca evinize taşıyacak ve ferah bir atmosfer oluşturacak geniş pencereleri, kullanışlı balkon ve veranda bölümleri, cam yüzey detayları ve renk seçenekleri ile lüks tasarım evler birbirinden şık modeller sunuyor. Kısa sürede hızlı ve pratik uygulamalarla yeni bir yaşam alanı yaptırabileceğiniz tasarım tiny house evler, çizim aşamasında dilediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz detayları ev planına dahil edebileceğiniz yapılar olarak dikkat çekiyor. Tasarım tiny house evler ile hayalini kurduğunuz evinizde her şeyin eksiksiz, kusursuz ve size özel olmasını sağlayabilir, dilediğiniz değişiklikleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Dış cephe tasarımlarında da dilediğiniz özellikleri uygulatabilir, size özel ve beğeninize uygun yeni bir yaşam alanı yaratabilirsiniz. Son dönemlerde değişen mimari tasarım anlayışı, tiny house evlerde de kendini göstermeye ve şıklığı ile dikkat çeken modeller ortaya çıkarmaya başladı. Tiny house ev tasarım denildiğinde zihinlerde beliren; düz ve detaylardan uzak tasarım anlayışını yıkan uygulamalar ve detaylar, şık ve modern tiny house yaşam alanlarının oluşturulmasını sağlıyor. Tasarım tiny house ev seçeneklerimizden standart modellerimiz, kullanışlı iç planları ve zarif detaylarla tasarlanmış dış cephe görünümleri ile dikkat çekiyor.

Modern ev tasarımlarında yer verilen geniş pencere detayları, ahşap detay uygulaması ve iki renk seçeneği ile tasarlanan dış cephe görünümü; standart tasarım tiny house evlerde de yer verilen detaylardan oluyor. Hem kullanışlı hem de şıklığı ile kusursuz bir yaşam alanına sahip olma fırsatı sunan standart tasarım tiny house evler, farklı büyüklükte ve farklı tasarımlara sahip zengin model seçeneği sunuyor. Tasarım tiny house ev fiyatları ve modellerini web sitemizden inceleyebilirsiniz. Çok büyük bir bütçe ayırmadan uygun fiyat seçeneği ile kısa sürede ve kolayca bir ev sahibi olma şansı sunan tiny house yapı uygulamaları, sunduğu avantajlı yönler ile en çok tercih edilen yatırımlar arasında yer alıyor. Hem tasarımı ile şık bir görünüm sergileyen hem de sahip olduğu uygun fiyat ile bütçenizi zorlamayan ekonomik tasarım tiny house evler, kullanışlı ve dilediğiniz büyüklükte seçeneklere sahip. Tek katlı bir ekonomik tasarım tiny house ev fiyatları tercih edebileceğiniz gibi çift katlı, geniş ve konforlu seçeneklerimiz de mevcut bulunuyor. Oda sayısını, dış cephe görünümünü, balkon, teras, garaj gibi kullanışlı detaylarını ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyebilir, size özel bir yaşam alanına uygun bir maliyet ile sahip olabilirsiniz.

Kaynak:
Çekmeköy Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/cekmekoy-tiny-house/
Urla Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/urla-tiny-house/
Tiny House Nedir? https://www.trainertinyhouse.com/haberler/tiny-house-nedir/
Tekerlekli Ahşap Ev https://www.trainertinyhouse.com/haberler/tekerlekli-ahsap-ev/
Çanakkale Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/canakkale-tiny-house/
Ağva Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/agva-tiny-house/
Ankara Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/ankara-tiny-house/
Muğla Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/mugla-tiny-house/
Bursa Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/bursa-tiny-house/
Aydın Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/aydin-tiny-house/
Silivri Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/silivri-tiny-house/
Antalya Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/antalya-tiny-house/
Sapanca Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/sapanca-tiny-house/
Beykoz Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/beykoz-tiny-house/
Bodrum Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/bodrum-tiny-house/
Bakırköy Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/bakirkoy-tiny-house/
Çatalca Tiny House https://www.trainertinyhouse.com/haberler/catalca-tiny-house/

Bu Firmanın telefon numarasının rehberimizdeki kaydı bu şekildedir. Türkiye’nin en büyük telefon ve firma rehberini bünyesinde barındıran sitemiz hızlı ve güvenilir bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı hedeflemektedir. Rehberimizde bulunan bu firmanın numarasının yanlış yada eksik olduğunu farkederseniz bize bildirin, Bu Firmanın bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde güncellemesi yapılacaktır. Tüm çabalarımıza rağmen oluşabilecek yanlış yada eksik bilgilerden dolayı Firmamız Sorumlu Değildir.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *