Hakkımızda

Vizyon

Türkiye Firmaları’nı tek bir çatı altında tutmak, kullanıcıların her sektördeki firmalara ulaşmasını kolaylaştırmak amacıyla profesyonel  tasarım ve  planlama ile  Türkiye’de ezber bozmak için  buradayız diyoruz. İlke olarak müşteri memnuniyeti benimser, adımlarımızı ona göre atarız.

Bir çok rehber sayfası bulunmakta tabi. Fikirleriniz sizin diğer  firma rehberi web sitelerinden  ne farkınız var diyeceksiniz?   Günümüzde o kadar çok platform ve web sitesi mevcut ki verim almak için özel teknikler kullanmak şart.

Emlak, Araç, Firma Ürünleri ve İş İlanı olmak üzere hizmet veren dijitalrehberin.com kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak ürün ve servisler hizmetinide sunmaktadır.

Biz diğer firma rehberleri gibi  Web Site ve SEO(Search Engine Optimization)’yu başkasına yaptırmıyoruz. A’dan z’ye her şeyi dijitalrehberin.com  olarak  kendi profesyonel ekibimizle  sektörel ve profesyonel çalışmalar yapıp, Google ve diğer arama motorlarında firmanızı ilk sıralarda nasıl çıkarabiliriz diye algoritmaları geliştirdik. Eğer bu çerçeve de düşünersek  aslında bizi diğerlerinden ayıran birçok alan  olduğunu göreceksiniz.

Ayrıca  sizin talepleriniz ve bizim yönlendirmemiz sayesinde etkileşimli bir şekilde firmanız ile ilgili bilgiler bize ulaştırıyor, biz de SEO’ya yani Arama Motorları algoritmalarına  uygunlaştırıp yayınlıyoruz.  
Amaç

Amacımız 20-30  tane firmayı ekleyip biraz para kazanıp yarıda bırakmak değil,  Türkiyede’ki her sektördeki Türkiye firmalarının tamamını bünyemize alarak kullanıcılara  doğru bir şekilde rehberlik etmektirMisyon

Türkiye firmaları’na  rehberlik etmek için arama motorlarının algoritmalarını çok iyi anlayan profesyonel  ekibimizle birlikte sizlere hizmet etmek bize gurur veriyor. Daha önce sektörel çalışmalar yapmış firma’nın ihtiyaçlarını da göz önüne alarak tam da kullanıcıların istediği bir platformu Türkiye kullanıcılarına sunduk.